28.1. 2006  Pozooor, visačky jsou losy!


(ihahateam) Každý náš zákazník, který si objednal zboží, už ví, že je každý kousek opatřen visačkou s popiskou zboží a dovětkem "Visačku uschovejte pro pozdější slosování."

O slosování vás samozřejmě nemíníme připravit a tento text má za úkol poinformovat o losovacích pravidlech.

Kdy se bude losovat? Čtyřikrát ročně, vždy první den nového ročního období. Jarní losování tedy proběhne 21.3., letní losování 21.6., podzimní 21.9. a zimní 21.12.

Jak se bude losovat? Máme automatické "osudí", program, který po stisknutí tlačítka náhodně vybere z řady číselných kódů zboží prodaného ve stanoveném období. Vítězné kódy budou okamžitě zveřejněny na našich stránkách. Výherci si vyzvednou výhry osobně nebo jim budou zaslány.

Jaké budou losy? Jako losy použijete visačky, které jsou součástí zakoupeného zboží (viz obrázek dole). Každá visačka má svůj unikátní kód shodný s kódem zboží a toto číslo je umístěno v našem virtuálním "osudí". Při losování se tedy táhne výhradně z kódů prodaného zboží, což zvyšuje šanci na výhru.

Kdo bude losovat? Svůj prstík ke stisknutí losovacího tlačítka propůjčí vždy některá pro nás zajímavá osobnost, která má něco společného s koňmi.

A samozřejmě, o co se bude losovat? Vždy o deset slev na zboží z nabídky obchůdku. První sleva je maximální, tj. 100%, další tři výherci mají slevu 50% a konečně šest posledních potěší sleva 25%.

Kolik losů budete obracet v dlani během losování, záleží na počtu kusů zboží, které si koupíte. Hodně štěstí a s chutí do toho!


   zpět na přehled článků